logo

Tomasz poleca

Często znajomi proszą mnie o polecenie jakichś produktów/usług lub pomoc w wybraniu tego co będzie dla nich najlepsze. W związku z tym postanowiłem utworzyć tę oto stronę, na której będę zbierał wszystko to, co uważam za wartościowe, ciekawe, dobre i generalnie warte uwagi lub zakupu. Pamiętaj jednak, że wszystko to opiera się na mojej subiektywnej opinii i coś, co moim zdaniem jest super, wcale nie musi być takie dla Ciebie - dlatego traktuj poniższą listę jako inspirację, punkt wyjścia do swoich poszukiwań i po zapoznaniu się z danym produktem samodzielnie zdecyduj czy odpowiada on Twoim aktualnym potrzebom czy nie.

Przy niektórych pozycjach mogą pojawić się linki afiliacyjne - jeżeli zdecydujesz się na zakup danego produktu/usługi i zrobisz to poprzez mój link to sprzedawca podzieli się ze mną jakimś małym procentem zysku (co możesz potratkować jako formę nieodpłatnego podziękowania mi za polecenie). Nie zmienia to jednak faktu, że wszystko co znajdziesz na tej stronie jest przeze mnie dokładnie sprawdzone, przetestowane i opatrzone szczerą opinią - polecam tylko to, co faktycznie uważam za godne polecenia.
Pamiętaj, że cena dla Ciebie (u danego sprzedawcy) jest taka sama niezależnie od tego czy dokonasz zakupu poprzez mój link, czy samodzielnie wyszukując dany produkt - a nawet staram się zrobić tak, żebyś i Ty również otrzymał jakiś rabat, jeśli tylko jest to możliwe! #win-win

Nozbe

#aplikacje #produktywność

Testowałem już kilka różnym aplikacji do zarządzania zadaniami i ta w moim odczuciu przebiła wszystkie inne. Oparta jest na metodzie "Getting Things Done" Davida Allena. Wykorzystuję ją zarówno w pracy/firmie jak i w życiu prywatnym. (...) »
Posiada bardzo prosty, intuicyjny interfejs i co najważniejsze umożliwia automatyczną synchronizację z Kalendarzem Google, który jest moim podstawowym narzędziem.

iFirma.pl

#własna firma #księgowość

Potrzebujesz usługi biura rachunkowego? A może chcesz samodzielnie prowadzić księgowość w firmie i szukasz dobrej aplikacji do tego celu? W takim razie polecam sprawdzić ich ofertę.(...) »
Od początku działalności prowadzę księgowość w ich systemie i jestem bardzo zadowolony.

Lubię ciasteczka i wykorzystuję je na tej stronie dla zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania oraz do celów statystycznych, ponieważ niezmiernie ciekawi mnie ile osób ją odwiedza oraz które treści są najchętniej przeglądane. :)
Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.